077-2341504
argaman2642@gmail.com

המרפא שבי

סדנה להעצמה ולריפוי עצמי עם מיכל בוקר

הסדנה הבאה בימי רביעי אחצ”ה במרכז ארגמן בכפר תבור

תאריכי השיעורים: 3.10.18, 10.10.18, 17.10.18, 24.10.18, 30.10.18, 7.11.18

שעות הלימוד: 17:00-20:00

בסדנה זו אין צורך בחשיפה אישית, לומדים את החומרים ומתרגלים במשך השבוע בבית.

זוהי סדנה מצומצמת של עד 6 משתתפים.

על הסדנה

לכל אחד יש את הדרך המאוד אישית שלו להירפא ולהישאר בריא, והסדנה הזו עוזרת ומכוונת כל משתתף למצוא את הדרך הנכונה והמתאימה לו ביותר. הסדנה מאפשרת לכל משתתף והפעיל את הכלים הנלמדים באופן עצמאי, לריפוי ולרגיעה. 

אני מעבירה את הסדנה הזו כבר עשר שנים ברציפות ומלמדת אתכם שיטה בדוקה, קלה ליישום, המיועדת לריפוי ולהחלמה מכל מחלה ולשמירה על איזון ובריאות.

רקע מקצועי: מטפלת ברפואה משלימה בתחומים שיאצו, הילינג ודמיון מודרך, התמחות בבעיות ומחלות שאין להן מרפא.

וותק: 20 שנים

הסדנה מועברת ב 6 מפגשים של שלוש שעות ולהלן תכני השיעורים:

  1. מסרים מהגוף – בשיעור זה נלמד מהם האותות שהגוף משדר מכל איבר, וכיצד אותות אלה קשורים לחיים האישיים ולבריאות שלכם. השפעת הצבעים עלינו, קשר הצבעים אלינו, שיטות לאיזון צ’קרות, בדיקת מטוטלת חוייתית. 
  2. חשיבה חיובית והתמקדות כלים לחשיבה חיובית וליכולת להתגבר מנטלית על כל מצב, אימון המוח וחשיבה נגדית.
  3. עוצמת המים – מהם מים מבחינה רוחנית, מסרים מהמים, כיצד להיעזר במים כדי להיות בריאים. שיטות שונות לריפוי וניקוי הגוף והאנרגיה שלו בעזרת מים.
  4. השינוי הפנימי שלי – מרגישים שלא תמיד שומעים אתכם? זהו שיעור מדהים בו מבינים את העצמה הפנימית ולומדים כיצד להשמיע את עצמכם, לומדים מהו תפקידם האנרגטי של הקרובים לכם, וכיצד להעביר להם מסרים, כדי להישמע באמת. 
  5. אנא בכח – מדיטציה קבלית לתרגול יום יומי, כלי עצמתי לריפוי, בשילוב כוחם של המלאכים, הילינג קבלי. בשיעור זה אתם מטפלים בעצמכם. תרגול ומדיטציה.
  6. רפואה וקבלה – טבלת ע”ב (72) השמות של הבורא והשימוש בה כמדיטציות לכל תחום בחיים. שימוש באנרגיה של היקום כדי להתחבר לרפואה בשיטות שונות, ספר הזהר. מדיטציה. פוטנציאל אישי – לימוד על האנרגיה של יום ההולדת, כל משתתף מקבל את הקוד האישי שלו להצלחה. עבודה אישית עם קלפי מודעות.

עלות לכל הסדנה: 720 שח ומקבלים את הספר “אישה” ומחברת לוח חזון מאת מיכל בוקר במתנה. הספר “אישה” מאגד את החומרים של הסדנה.

כתובת: מרכז ארגמן, רחוב הדר 11, או הגפן 63, (אותו הדבר) כפר תבור

עלות לכל הסדנה: 720 ש”ח. סדנה מצומצמת של עד 6 משתתפים. ניתן עדיין להירשם.

לשאלות אפשר לפנות ישירות למיכל 052-3021029

תפיסת עולמי:

הגעתי למסקנה, שאדם שאינו עושה הרבה למען עצמו, בריאותו וכדומה, אלא מקבל את המציאות כפי שהיא, מרגיש בעת צרה כחסר אונים. את המצב הזה בדיוק מנסה הסדנה שלי למנוע. הכלים שתלמדו ישמשו אתכם מידי יום כדי להתמלא באנרגיה חיונית הכרחית, ומנקודת מוצא כזו, שבה יש לכם אנרגיה – כל בעיה תראה לכם אפשרית לפתרון וקלה למעבר, והחיים שלכם ירגישו לכם חיוביים יותר מידי יום.

הרעיון של השיטה: שכל משתתף/פת יגיע למצב שהוא יודע לטפל בעצמו. ובמקביל אפשר להמשיך את הטיפולים להם אתם זקוקים. הסדנה במקורה הוקמה כפרויקט תמיכה לחולי סרטן שנקרא “הבחירה בחיים” כשמו של ספר המדיטציות לריפוי סרטן שהוצאתי לאור ב 2008. ולאחר שעזרה לכל כך הרבה אנשים, עדכנתי את תכניה ופתחתי את השיטה לכל מי שרוצה ללמוד ולדעת. כיום הסדנה מתאימה לקהל הרחב וכהעשרת מטפלים.

זוהי סדנה פרונטלית בקבוצת משתתפים מצומצמת ואין חובה בשיתוף עניינכם האישיים בסדנה. כחלק מהסדנה – אני פנויה תמיד לענות על כל שאלה באופן פרטי.

סדנה זו עזרה עד היום למאות תלמידים להבריא ולשפר את גישתם לחיים. הסדנה מלמדת כיצד לרפא את עצמך באופן עצמאי בעזרת כלים מיוחדים כמו הכרת עצמי, מסרים מהגוף, רפואה קבלית, חשיבה חיובית ודמיון מודרך בשילוב כלים לשינוי פנימי. התלמידים שלי אומרים שזו סדנה להבנת החיים.

בסדנה תקבלו חומרים לעבודה אישית ומובטח לכם שהם יהיו מיוחדים ואחרים, מתוך צבירת ידע וניסיון של שנים, ולבטח יתרמו ישירות לבריאותכם ולשמחתכם.

כמו כן חשוב לי לציין שאין חומרים/עזרים שעליכם לרכוש במהלך בסדנה כדי לבצע את הנלמד.

חלק מהמלצות התלמידים:

השנה האחרונה היתה מלאה במהפכים התקדמות ולמידה עבורי. זה הזמן להודות למשפחה היקרה שלי, לאחיותיי המהממות, לחברים המדהימים שסובבים אותי ותודה אחת קטנה ומיוחדת למיכל בוקר , שבסדנה שלה, לפני כשנה וחודש הבנתי שאפשר הכל ואז באמת התחלתי – לרוץ , לאכול על פי מצפוני ולהגשים חלומות 🙂 אורית צברי-אלימלך

ממליצה בחום!!! “השתתפתי בסדנת המרפא שבי ואני רוצה לספר לכם שלמיכל יש יכולת מיוחדת להניע אנשים ליישם. הידע שהיא מעבירה הוא עצום ואתם תקבלו כלים מעשיים שישדרגו את חייכם בצורה משמעותית. מיכל יקרה אני מודה לך יום יום על האור הגדול שהכנסת לחיי. אוהבת אותך :)‏” עדי דרזי הראל

מיכל יקרה,
אני מאחלת לך ולמשפחתך חג שמח ומבורך. תמשיכי בדרכך הנפלאה והמיוחדת להוציא נשמות מעבדות לחירות (את נוגעת בכל תחומי החיים). אני רוצה לספר לך שהתפתחות רוחנית היא דרך חיים אצלי. אני מאוד מחוברת ועברתי כברת דרך במיוחד בחמש השנים האחרונות. ואז הגעתי לסדנה שלך ואני מרגישה שתוך חודש עליתי בעזרתך מעלה כמות מדרגות כמו זו שעליתי לבד במשך השנים.
אני רוצה לומר לך תודה על הידע והכלים המדהימים שנתת לנו ליישם. פגשתי בחיי המון מורים ומרצים מקסימים אבל לדעתי יש בך משהו מיוחד והוא נתינה אמיתית ורצון אמיתי שתלמידייך יצליחו ויתפתחו.
תבורכי!!!
י. עדי 2014

מיכל היקרה שלום, אני רוצה לומר לך תודה רבה על האפשרות ללמוד ממך עולם ומלואו! קראתי בשקיקה את המחברת שבה כתבתי והבנתי שלמדתי ממך המון בסדנא. ענבל 2015

מיכל יקרה, לפני הכל אני רוצה להגיד לך תודה רבה על כל הידע והדרך בקורס הנפלא שלך. כמו שאמרת ..משהו קורה ..משהו מתעורר .. קטן , גדול , זה לא משנה  העיקר שמשהו זז ברצון שלי. אז יאללה לעבודה, שיהיה יום מקסים ומבורך.

מגי 2016