FastWeb2

ניתוח ואפיון UX / UI לאתרים ואפליקציות אנדרואיד ואפל

הניתוח והאפיון שתקבל מאיתנו הם הבסיס לתמחור מדוייק של האתר או האפליקציה שלך

תכנון חווית משתמש (UX – User Expirance) וממשק משתמש (User Interface – UI) הוא תהליך יצירתי שמתבצע על מנת לעצב ולארגן את מראה ותחושת הממשק של אתרים ואפליקציות. יעילות הממשק הוא גורם מרכזי בהצלחת המוצר. בתהליך זה, מוקאפ הוא כלי מצוין לניתוח החוויה ושיפור הממשק, האפשרויות הנרחבות שלו מספקות למעצבים ומפתחים כלים חזקים להבנה עמוקה של הצרכים והדרישות של המשתמשים והלקוח לצורך חיסכון בזמן פיתוח ועלויות כספיות.

מזמינה אותך לשיחת יעוץ ללא התחייבות

חשוב לדעת

תאם שיחה
עזרה מקצועית מלאה בגיבוש ושיפור הרעיון הראשוני שלכם

עזרה מלאה בגיבוש הרעיון ההתחלתי של הלקוח.- מניסיוננו שיחה כזו תוסיף לך זוויות שלא חשבת עליהן, בדרך כלל זה יהיה שיפור של הרעיון המקורי.

חסכון בזמן וכסף
המוקאפ יוציא לכם תוצר איכותי יותר ויחסוך לכם כסף, זמן ו"כאב ראש"

ניתוח ואפיון באים כדי שתוכלו לראות את הרעיון שלכם מומחש באופן וויזואלי ולהבין האם כל "הפינות" סגורות ומה עוד אפשר להפיק מהרעיון שלכם.

בקשו הדגמה
המוקאפ פועל כממשק מלא וניתן לנווט בו כמו במוצר הסופי

במוקאפ ניתן לצפות במסכים בודדים, להוסיף הערות לכל מסך וגם להריץ אותו כאפליקציה (דמו) כאשר כל כפתורי הניווט לחיצים לבדיקת UX.

לסיכום
אנחנו סוגרים לכם את כל הפינות בנוכחות שלכם ברשת

בעבודה מולנו תהינו מתהליך מסודר שמתחיל בניתוח מערכת ממשיך באפיון מלא כולל מוקאפ ממשיך דרך העיצוב הגרפי ומסתיים במוצר מוגמר והכל תחת קורת גג אחת.

מידע נוסף

שירות הניתוח והאיפיון שלנו לאפליקציות ולאתרים – UI / UX.

אנו מומחים בתחום ובעלי ניסיון רב בפיתוח ובשיפור ממשקי משתמש חדישים וייחודיים.

לאחר היכרות ראשונית עם המוצר או הרעיון שלכם אנו מבצעים ניתוח מקיף ומעמיק של הרעיון, במהלכו אנו מבינים את יתרונותיו, את שוק היעד ואת הצרכים המדויקים של המשתמשים הסופיים, בסופו של התהליך נציג בפניכם ניתוח UX של חווית המשתמש וזרימת האתר / אפליקציה.

לאחר מכן, אנו מתקדמים לשלב האיפיון, בו אנו מתמקדים בפירוט התכונות, היכולות והתפקידים של המוצר המתוכנן. על ידי הגדרת מטרות מדויקות והתאמתן לצרכים שלכם, אנו מבטיחים כי המוצר המוגמר יעמוד בציפיותיכם.

כחלק מתהליך ההכנה, אנו מפתחים מוקאפים סכמטיים מדויקים. המוקאפ הסכמטי הוא גרסה ראשונית של המוצר, המדמה באופן מדויק את התהליך המתוכנן וחווית המשתמש. בעזרת בדיקות ומשובים פעילים, אנו משפרים ומתקנים את המוקאפ עד שמגיעים לתוצאה מדויקת ומותאמת אישית.

תכנון ממשק משתמש (User Interface, UI) הוא תהליך יצירתי שמתבצע על מנת לעצב ולארגן את מראה ותחושת הממשק של אתרים ואפליקציות. יעילות הממשק הוא גורם מרכזי בהצלחת המוצר, ולכן חשיבותו של תכנון ממשק משתמש מורגשת. בתהליך זה, מוקאפ הוא כלי מצוין לניתוח ושיפור הממשק המשתמש, האפשרויות הנרחבות שלו מספקות למעצבים ומפתחים כלים חזקים להבנה עמוקה של הצרכים והדרישות של המשתמשים.

אחד היתרונות המרכזיים של מוקאפ הוא היכולת לספק מידע רחב ומפורט על דרישות המשתמשים, התנהלותם בממשק והחוויה המוצגת להם. בעזרת מוקאפ, ניתן לנצל מידע סטטיסטי על אינטראקציות המשתמשים, קשרים בין העמודים, פעולות נפוצות ועוד. ניתן לזהות אזורים בממשק בהם ישנם קשיים או אי-ספיקות ולקבוע אילו שיפורים יש לבצע כדי לשפר את חוויית המשתמש ולהגביר את תפיסת

דרך ניתוח ה-UX ועל ידי צפייה עמוקה בפעולות המשתמשים במוקאפ המדמה את המוצר המוגמר (למשל, ניתן לדפדף בין העמודים / מסכים וללחוץ על כפתורים הדמו פועל בדיוק כמו שיפעלו האפליקציה או האתר באינטראקציות שהם מבצעים ובתהליכי הניווט. המידע המוצג מאפשר לנו להבין איך המשתמשים משתמשים בממשק ואילו אזורים עשויים להיות מאתגרים או לגרום לבלבול. דרך הניתוח, אנו יכולים לזהות אזורים בהם יש קשיים ולקבוע אילו שיפורים יש לבצע כדי לשפר את חוויית המשתמש ולהגביר את תפיסת הערך של המשתמשים מהאתר או מהאפליקציה.

הניתוח כולל גם איתור פרמטרים כמו זמן תגובה, מהירות טעינה, תגובה לפעולות של המשתמש וקלות בשימוש. על ידי ניתוח זה, ניתן לזהות אילו פעולות יכולות להפריע לחוויית המשתמש, כמו זמן תגובה ארוך או עמידות באגים בממשק. עם המידע המתקבל, ניתן להשתמש בו כדי לשפר את התכנון, את העיצוב ואת הביצועים של הממשק על מנת לספק חוויית משתמש מושלמת ומרגשת.

בעזרת המוקאפ, ניתן ליצור תרגום דיגיטלי של הממשק ולבצע בדיקות מתמשכות ובדיקות שימוש. בדיקה זו מאפשרת לנו לזהות באופן ממוקד את הבעיות והאתגרים הקיימים בממשק, ולבצע שיפורים בהתאם. כמו כן, המוקאפ מאפשר לקבל משוב חיוני מהמשתמשים באמצעות מערכת תגובות והערות. זה מאפשר לנו להבין את דעתם של המשתמשים, לשמוע על תחושותיהם ולהשתמש במידע זה כדי לשפר את חוויית המשתמש ולתקן תקלות ובעיות שעשויות להתגלות ולזהות אילו אזורים בממשק יכולים להיות מאתגרים עבור המשתמשים. זה כולל גילוי של פעולות שמסבכות את המשתמשים, אי-בהירות בהוראות, קישורים לא נכונים או דפוס שגוי. באמצעות ניתוח זה, ניתן לעצב את הממשק בצורה שתהיה ברורה, נוחה לשימוש שיכולה לספק למשתמשים את המידע והפעולות שהם צריכים בצורה יעילה וידידותית.

רכיבים מובנים

כלים לעבודה משותפת עם הלקוח

מוקאפ UI דינמי מלא

ניתוח תחרות עסקית

ניתוח ותכנון UX

ניתוח עסקי ושיווקי

ניתוח מערכת והמלצות

עיצוב וביצוע גרפי

דוגמאות

מעוניינים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן